




Мотоштани штани текстильні з підтяжками NERVE 3911 L-3X чорний-сірий Код 3911
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Опис
Для захисту ніг від серйозних травм під час катання на мотоциклі краще використовувати спеціальну екіпіровку. Якісні мотоштани від бренду NERVE стануть чудовим доповненням до екіпіровки будь-якого мотоцикліста і дозволять кататися безпечно та комфортно. Мотоштани виготовлені з міцної, зносостійкої тканини, яка в разі падіння добре захищає шкіру від пошкоджень. Знімні протектори розташовуються в області стегон і колін. У мотоштанах передбачені врізні кишені спереду. Екіпірування захистить вас від холоду та вітру навіть у найсуворішу погоду.
Призначення
Мотоштани - це один з обов'язкових елементів екіпіровки. Під час падіння найбільш вразливі суглоби залишаються захищеними, і ризик серйозних травм істотно знижується. При цьому мотоекіпірування забезпечує повну свободу рухів. За необхідності мотоштани можна відрегулювати за посадкою. У нижній частині для цього передбачені липучка і блискавка. Мотоштани можна використовувати спільно зі спеціальною курткою або як окремий елемент екіпіровки.
Переваги:
- Захищають від подряпин, саден і серйозних травм у разі падіння.
- Підстібка для куртки на попереку.
- Не сковують рухи, дають змогу комфортно кататися протягом довгого часу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SportBaby |
| Состав | Полиэстер |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бахрома | Нет |
| Вес | 900 |
| Гарантия | 14 дней |
| Декорирование | Рельефное тиснение |
| Длина | 200 см |
| Дополнительные характеристики | Эстетично сложен и перевязан лентой под цвет изделия |
| Машинная стирка | Да |
| Назначение | На диван; На кресло; На кровать |
| Особенности | Двусторонние; Плед-покрывало; С длинным ворсом; В подарочной упаковке |
| Плотность | 300 |
| Плотность, г/м2 | 300 |
| Подарочная упаковка | Да |
| Размер | Полуторный |
| Размеры | 160 x 200 см |
| Рекомендации по уходу | Стирать при температуре 30 °С в деликатном режиме; Не отбеливать; Химчистка запрещена; Не гладить |
| Спальный размер | Полуторные |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тематика декора, рисунка | Геометрические узоры |
| Тип по составу | Искусственный |
| Форма | Прямоугольные |
| Ширина | 160 см |
| Материал | Полиэстер |
- Цена: 7 298,50 ₴






