




Термос Smart Cup 500 мл, датчик температури, малюнок.
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Матеріал: поліестер, лайкра.
Розмір: M-XXL.
Колір: темно-синій.
Призначення: для занять спортом.
Хочете, щоб ваші ноги менше втомлювалися під час тренувань? Використовуйте спеціальний спортивний одяг. Відмінний вибір, наприклад компресійні чоловічі легінси (тайтси) JASON 3031. Їх можна недорого купити в інтернет-магазині Планета Спорт як оптом, так і в роздріб.
Призначення
Компресійними легінсами (тайтсами) найчастіше користуються легкоатлети та велосипедисти чинячи помірний тиск на ноги, вони приймають на себе частину навантаження. В результаті мускулатура ніг працює ефективніше, але втомлюється менше, навіть м'язи не відчувають скутості (крепатури) після тренування і швидше відновлюються. Втім, атлети, які практикують інші види спорту, теж охоче одягають їх, наприклад, бодібілдери та кросфітери. При цьому вони підходять як новачкам, так і досвідченим атлетам.
Опис
Ключова особливість цих легінсів (тайтсів) - це тканина, з якої вони пошиті. Для її виготовлення використовується високоякісний поліестер, який має вражаючу міцність і зносостійкість. Однак, головне, він надає тканині надзвичайної еластичності, за рахунок якої легінси (тайтси), щільно облягаючи ноги спортсмена, мають компресійний вплив на його м'язи. Також вони забезпечують атлету відмінну терморегуляцію, оскільки швидко вбирають вологу і швидко висихають.
Переваги:
Якісно виготовлені вони здатні витримати дуже тривалу експлуатацію.
Підходять різним спортсменам незалежно від рівня фізичної підготовки.
Відрізняються чудовою якістю за помірної вартості.
Компресійні чоловічі легінси (тайтси) JASON 3031 допоможуть вам підняти рівень своїх тренувань на абсолютно новий рівень адже ви зможете збільшити навантаження без таких неприємних наслідків як перевтома та болючі спазми. Замовляйте, і вам їх привезуть до будь-якого міста України!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | World Sport |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 |
| Вид | Аксессуары для дверей |
| Возраст | С рождения, 1 год, 1 месяц, 1.5 года, 10 месяцев, 11 месяцев, 2 года, 2.5 года, 2 месяца, 3 месяца, 3.5 года, 4 месяца, 4 года, 5 месяцев, 5 лет, 6 месяцев, 6 лет, 7 месяцев, 8 месяцев, 9 месяцев |
| Высота | 760 мм |
| Высота горки | 0,6 м.,0,9м |
| Гарантия | 1 месяц |
| Длина | 1270 см |
| Код товара | 11016.06 |
| Размер | 118-127 x 76 см |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Дверной барьер/ограждение |
| Ширина | 15 см |
| Материал | Металл/пластик |
- Цена: 563,20 ₴




