




Компресійні штани легінси тайтси JASON 3035 M-2XL кольори в асортименті Код 3035
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Опис
Чоловічі компресійні штани JASON відмінно підходять для занять спортом, оскільки дозволяють отримати максимальну свободу рухів, комфорт і відведення вологи, незалежно від виду спорту, який ви віддаєте перевагу. Компресійні штани виготовлені з тканини, яка містить поліестер і лайкру. Завдяки такому складу тканина виходить надзвичайно еластичною і міцною, практично не вбирає вологу, а виводить її назовні, дозволяючи їй швидко випаровуватися зі своєї поверхні. Тканина є повітропроникною, тому не перешкоджає охолодженню тіла - ви можете займатися з максимальною інтенсивністю. Компресійні штани мають анатомічну конструкцію, в них використані плоскі шви, які допомагають уникнути натирання шкіри.
Призначення
Компресійні штани призначені для дорослих чоловіків і представлені відповідним розмірним рядом. Вони підійдуть для занять ігровими видами спорту, пробіжок на вулиці або на біговій доріжці, а також силових тренувань. Крім того, компресійні штани можна використовувати ще й для занять єдиноборствами. Основне завдання такого одягу - підтримка м'язів. Завдяки компресійному ефекту штани зменшують втому м'язів під час тренування і стимулюють кровообіг в них.
Переваги:
- Зменшують втому м'язів ніг під час виконання тренування.
- Підходять для будь-яких видів спорту.
- Забезпечують максимальну свободу рухів.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 |
| Вид | Аксессуары для дверей |
| Возраст | С рождения, 1 год, 1 месяц, 1.5 года, 10 месяцев, 11 месяцев, 2 года, 2.5 года, 2 месяца, 3 месяца, 3.5 года, 4 месяца, 4 года, 5 месяцев, 5 лет, 6 месяцев, 6 лет, 7 месяцев, 8 месяцев, 9 месяцев |
| Высота | 740 мм |
| Гарантия | 1 месяц |
| Длина | 1100 см |
| Код товара | 11019.06 |
| Размер | 103-110 x 74 см |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Дверной барьер/ограждение |
| Ширина | 15 см |
| Материал | Металл/пластик |
- Цена: 563,20 ₴





