



Компресійні штани легінси тайтси JASON 3064 M-2XL чорний Код 3064
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Опис
Чоловічі компресійні штани JASON відмінно підходять для занять спортом, оскільки дозволяють отримати максимальну свободу рухів, комфорт і відведення вологи, незалежно від виду спорту, який ви віддаєте перевагу. Компресійні штани виготовлені з тканини, яка містить поліестер і лайкру. Завдяки такому складу тканина виходить надзвичайно еластичною і міцною, практично не вбирає вологу, а виводить її назовні, дозволяючи їй швидко випаровуватися зі своєї поверхні. Тканина є повітропроникною, тому не перешкоджає охолодженню тіла - ви можете займатися з максимальною інтенсивністю. Компресійні штани мають анатомічну конструкцію, в них використані плоскі шви, які допомагають уникнути натирання шкіри.
Призначення
Компресійні штани призначені для дорослих чоловіків і представлені відповідним розмірним рядом. Вони підійдуть для занять ігровими видами спорту, пробіжок на вулиці або на біговій доріжці, а також силових тренувань. Крім того, компресійні штани можна використовувати ще й для занять єдиноборствами. Основне завдання такого одягу - підтримка м'язів. Завдяки компресійному ефекту штани зменшують втому м'язів під час тренування і стимулюють кровообіг в них.
Переваги:
- Зменшують втому м'язів ніг під час виконання тренування.
- Підходять для будь-яких видів спорту.
- Забезпечують максимальну свободу рухів.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Вид изделия: | Леггинсы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Вид | Гамаки |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Гарантия | 14 дней |
| Длина ложа | 1300 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Материал конструкции | Хлопок и полиэстер (70/30%) |
| Материал ложа | хлопок |
| Размер | 130 x 90 см |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип гамака | Одноместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Ширина ложа | 900 |
- Цена: 466,40 ₴

