




Боксерки V`Noks Grey 42
Боксерки V'Noks Grey
Стильна і якісна модель боксерок від європейського виробника V'Noks (Вінокс) відповідає всім сучасним тенденціям екіпіровки для спортивних єдиноборств. Дана модель підійде як спортсменам-початківцям, так і професіоналам. Конструкція боксерок повторює анатомічні особливості ноги, що створює жорстку фіксацію і дозволяє надійно захистити голеностоп від травм. В комплект входять ортопедичні устілки з супінаторами. Підошва не ковзає і забезпечує надійне зчеплення з поверхнею і комфорт рухів.
Характеристики:
• виготовлені з натуральних матеріалів високої якості;
• завдяки вставкам з повітропроникного матеріалу, а також абсорбуючій підкладці всередині боксерок зайва волога не затримується, перешкоджаючи розвитку бактерій;
• модель відрізняють високі показники пружності і гнучкості;
• розташована попереду шнурівка і шкіряна липучка - дозволяє надійно фіксувати спортивне взуття на нозі;
• виконані в чорно-сірій кольоровій гамі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TYR |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| <delivery | Да |
| ІКОНКИ | Новинка |
| Артикул | HCAFSM6A-717-M |
| Артикул моделі | HCAFSM6A |
| Валюта | ГРН |
| Вес | 2,4 кг |
| Вид | Взуття |
| Возрастная группа | Для детей |
| Гарантийный срок, мес. | 12 |
| Гарантия | 14 дней |
| Детский возраст | 2 года; 3 года; 4 года; 5 лет; 6 лет |
| Дополнительные характеристики | Фиксация на липучке |
| Жесткость | Жесткая |
| Количество предметов, шт | 6 |
| Комплектация | Наколенники; Наладонники; Налокотники |
| Конструкция | одеяло с подголовником |
| Назва | Гідрокостюм чоловічий TYR Men’s Hurricane Wetsuit Cat 5 Sleeveless |
| Назначение | Роликовые коньки |
| Наявність | В наявності |
| Популярність | 4 |
| Размер | 42 |
| Розділ | ГІДРОКОСТЮМИ ЧОЛОВІЧІ |
| Розмір1 | 42 |
| Ростовка | XXL 230 см |
| Сезонность | весна - лето - осень |
| Стан товару | Новий |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Температура | 0/-5-/-20 |
| Утеплитель | ProLite Extrafil Q4 |
| ЦІНА | 34999.00 |
| Штрихкод | 194238301340 |
| додаткові розділи | ГІДРОКОСТЮМИ ЧОЛОВІЧІ|НОВЕ НАДХОДЖЕННЯ|НОВИНКИ |
| Материал | Високоякісна замша та шкіра |
| підошва | Протиковзка |
| устілка | ортопедична |
- Цена: 2 142 ₴






