




Боксерки V`Noks Grey 42
Боксерки V'Noks Grey
Стильна і якісна модель боксерок від європейського виробника V'Noks (Вінокс) відповідає всім сучасним тенденціям екіпіровки для спортивних єдиноборств. Дана модель підійде як спортсменам-початківцям, так і професіоналам. Конструкція боксерок повторює анатомічні особливості ноги, що створює жорстку фіксацію і дозволяє надійно захистити голеностоп від травм. В комплект входять ортопедичні устілки з супінаторами. Підошва не ковзає і забезпечує надійне зчеплення з поверхнею і комфорт рухів.
Характеристики:
• виготовлені з натуральних матеріалів високої якості;
• завдяки вставкам з повітропроникного матеріалу, а також абсорбуючій підкладці всередині боксерок зайва волога не затримується, перешкоджаючи розвитку бактерій;
• модель відрізняють високі показники пружності і гнучкості;
• розташована попереду шнурівка і шкіряна липучка - дозволяє надійно фіксувати спортивне взуття на нозі;
• виконані в чорно-сірій кольоровій гамі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TYR |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| <delivery | Да |
| ІКОНКИ | Новинка |
| Артикул | HCAFSM6A-717-M |
| Артикул моделі | HCAFSM6A |
| Валюта | ГРН |
| Вага | 2,4 кг |
| Тип | Взуття |
| Вікова група | Для дітей |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 14 днів |
| Дитячий вік | 2 роки; 3 роки; 4 роки; 5 років; 6 років |
| Додаткові характеристики | Фіксація на липучці |
| Жорсткість | Жорстка |
| Кількість предметів, шт | 6 |
| Комплектація | Наколінники; Наладонники; Налокотники |
| Конструкція | ковдра з підголівником |
| Назва | Гідрокостюм чоловічий TYR Men’s Hurricane Wetsuit Cat 5 Sleeveless |
| Призначення | Роликові ковзани |
| Наявність | В наявності |
| Популярність | 4 |
| Розмір | 42 |
| Розділ | ГІДРОКОСТЮМИ ЧОЛОВІЧІ |
| Розмір1 | 42 |
| Зрістовка | XXL 230 см |
| Сезонність | весна - лето - осень |
| Стан товару | Новий |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Температура | 0/-5-/-20 |
| Утеплювач | ProLite Extrafil Q4 |
| ЦІНА | 34999.00 |
| Штрихкод | 194238301340 |
| додаткові розділи | ГІДРОКОСТЮМИ ЧОЛОВІЧІ|НОВЕ НАДХОДЖЕННЯ|НОВИНКИ |
| Матеріал | Високоякісна замша та шкіра |
| підошва | Протиковзка |
| устілка | ортопедична |
- Ціна: 2 142 ₴






