Кошик
1208 відгуків
+380 (99) 532-12-10
+380 (68) 882-15-76
+380 (99) 966-98-86
вул. Ізюмська 5 офіс 4, Київ склад самовивозу, Київ, Україна
Інтернет-магазин спортивних товарів «Andsport»
Залишити відгук

Спортивні покриття для підлоги: все, що потрібно знати при купівлі

Спортивні покриття для підлоги: все, що потрібно знати при купівлі

Без такого атрибуту, як спортивне покриття, не обходиться практично жоден вид спорту. Тому його з легкістю можна зарахувати до категорії найбільш затребуваного спортінвентарю.

Вимоги до спортивних покриттів

До спортивних підлог пред'являються особливі вимоги і їх обов'язково варто враховувати при покупці. Насамперед, вони повинні бути міцними і довговічними, так щоб купив разів, а вистачило на довгі роки. Також вони не повинні викликати якихось складнощів у догляді. Легкість їх чищення просто зобов'язана поєднуватися з такими характеристиками, як безпека, пружність, твердість і зручність застосування. Не забудьте простежити і за тим, щоб були забезпечені гігієнічність і пожежобезпечність.

Взагалі, якби не ці покриття, вироблені в бездоганній якості, багато видів спорту просто не приносили б того задоволення учасникам змагань, що завдяки їм забезпечується.

Але, як мовиться, не задоволенням єдиним... У функціональних обов'язках даних спортивних атрибутів – мінімізація травм і стомлюваності спортсменів + підвищення якості і ефективності занять спортом.

Якщо підсумувати, то спортивне покриття, що відповідає всім вимогам, що гарантує безпеку на тренуваннях і змаганнях, формує комфортну підоснову процесу і позитивно впливає на досягнення. І хоча побутує думка, що сукупність таких переваг не може бути доступною, ми ламаємо цей стереотип. Звичайно, копійки стояти подібний продукт не може апріорі, але і занадто дорогим задоволенням називати його – зайве.

Борцівські килими як одне з найбільш популярних спортивних покриттів

Еще один момент, который имеет значение при приобретении – вид изделия. Существуют разные виды спортивных покрытий. К примеру, по месту применения они делятся на те, которые предназначены для эксплуатации под открытым небом, и те, которые спроектированы для закрытых помещений. И те, и вторые могут быть выполнены как из натуральных, так и из искусственных материалов, быть сборными и разборными, отличаться размерами, способом монтажа, сроком применения и ценой.

Здесь считаем нужным сказать несколько слов о таком типе покрытий, как ковер борцовский. На сегодняшний день он пользуется невероятным спросом, так как необходим для проведения тренировок и соревнований из разных видов борьбы и единоборств: вольной и греко-римской борьбы, дзюдо, самбо и т.д. 

Борцовские ковры состоят из двух компонентов: внутренний пенополиэтиленовый мат и внешняя ПВХ ткань. На ткань наносится классическая разметка с делением поверхности на три зоны: главную, предупреждающую и штрафную. 

Данные изделия должны производиться с соблюдением всех предписаний действующих стандартов, как и все остальные покрытия, легко мыться, быть прочными, стойкими к изгибу и гипоаллергенными, не нести пожарной опасности, правильно распределять силовую динамическую нагрузку и характеризоваться как можно большим эксплуатационным периодом.

Якщо вас цікавлять спортивні підлогові покриття, ознайомтеся з пропозиціями «ЧескоСпорт». Ми самі створюємо ті види спортполов, які представлені в нашому каталозі, тому відмінно розбираємося буквально в кожному нюансі. Ми використовуємо при виготовленні спеціальні надійні і високоякісні матеріали. Не завищуємо ціни, а при великих обсягах замовлень додатково надаємо знижки.

Звертайтеся! З радістю допоможемо підібрати ідеальний для вас варіант!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner