Кошик
1208 відгуків
+380 (99) 532-12-10
+380 (68) 882-15-76
+380 (99) 966-98-86
вул. Ізюмська 5 офіс 4, Київ склад самовивозу, Київ, Україна
Інтернет-магазин спортивних товарів «Andsport»
Залишити відгук

РОЗМІРНА сітка рукавиць

РОЗМІРНА СІТКА ГІРСЬКОЛИЖНИХ РУКАВИЧОК

Для правильного підбору лижних рукавичок потрібно правильно визначити необхідний вам розмір.
Визначити свій розмір рукавичок дуже просто – достатньо скористатися вимірювальною стрічкою (“сантиметром”).

Розмір рукавичок визначаємо по обхвату долоні – потрібно виміряти її об'єм без великого пальця, не слід сильно затягувати стрічку.

Для визначення розміру рукавичок скористайтеся таблицею розмірів:

 

РОЗМІРНА СІТКА БОКСЕРСЬКИХ РУКАВИЧОК

Маса рукавичок для боксу вимірюється в унціях, оскільки на батьківщині класичного боксу у Великій Британії, була прийнята англійська система заходів. Київ, як і решта світу, використовує для боксерських рукавиць спочатку присвоєну їм одиницю маси. На практиці від наведених співвідношень досить часто відступають і 14-20 унцій надягають не тільки спортсмени-важковаговики. Тренер може порекомендувати новачкам важку версію з метою зниження ризику отримання травм. Тому що після роботи у важкому екіпіруванні швидкість удару в рукавичках для боксу, що відповідають тяжкості боксера, буде вищою. Крім того, правила проведення чемпіонатів можуть встановлювати власні нормативи. AIBA встановивши для аматорського боксу вагу рівний 10 унцій.

У тренувальному процесі використовуються рукавички вагою 12, 14 і 16 унцій, маса яких збільшена за рахунок більш щільної набивання. При роботі на спортивних снарядах використовуються спеціальні рукавички, за своїм виглядом нагадують звичайну рукавицю з тонкою набиванням.

 

 

Вибираємо рукавички для змішаних видів єдиноборств

 

Щоб підібрати розмір рукавички заміряйте обхват долоні, як показано на малюнку. І тому краще скористатися сантиметром чи звичайною ниткою, використовувати рулетку не рекомендується, т.к. вона дозволить досягти точного результату. Якщо ви плануєте використовувати бінти боксерські, рекомендується підбирати рукавички на підлогу розміру більше. Бінти краще використовувати трохи еластичні з поліестеру довжиною до 4 метрів.

*Слід також зазначити, кожна окрема модель рукавичок може мати свої індивідуальні розміри, т.к. виробники зазвичай не дотримуються якихось стандартів і роблять розміри на власний розсуд. Іноді навіть у рамках товарів одного виробника розмір може дуже відрізнятися.

 
Для того, щоб правильно визначити розмір тактичних рукавичок, вимірюють два кола:

       1. Довжину від основи пензля до кінчика середнього пальця. Отриманий результат називають показником А.

       2. Відстань від першої фаланги вказівного пальця до другої фаланги мізинця (проводячи умовно рівну лінію, не завалюючи її). Його називають шириною, надають йому значення В.

 

Такі правила правильні як жінок, так чоловіків. Вимірювати необхідно на розслабленій руці. Правши повинні використовувати праву долоню для зняття мірок, шульги — ліву. Робоча частина тіла, у разі рука, на 0,25 сантиметра більше неробочої, тому отримання інформації проводять із тієї боку, яку покладають найбільші навантаження.

Детальні вимірювання необхідні для того, щоб аксесуар щільно прилягав до шкіри та повторював анатомічні вигини. Тоді їх носіння буде зручним, безпечним та комфортним.

Як правильно вибрати розмір тренувальних рукавичок:

Рукавички вибираються по колу ладони домінуючою руки. Виміряйте коло ладони вище великого пальця (як показано на малюнку), і виберіть відповідний розмір рукавичок відповідно до таблиці.

Розмірна мережа:
-розмір S (обхват ладони 15-17 см.)
-Розмір M (обхват ладони 17-19 см.)
-Розмір L (обхват ладони 19-23 см.)
-Розмір XL (охоплення ладони 23-25 ​​см.)

Примітка:
Обсяг вашої ладони може не відповідати значенням таблиці. У цьому випадку виберіть найближче значення. Якщо хочете, щоб рукавички сиділи щільно - то менше значення, а якщо хочете, щоб вільно - більше.

 

Щоб голкіпер не відчував дискомфорту і успішно виконував свою роботу, рукавички повинні бути правильного розміру. Неправильно підібрані рукавички не тільки стануть перешкодою під час матчу, але і прослужать набагато менше.

  • Для підбору правильного розміру слід виміряти ваші руки, але також важливо знати основні правила підбору рукавичок для молодших і старших гравців.
  • Для молодших гравців: рукавиці розміру 4 або 5 призначені для самих маленьких воротарів віком 7-9 років, використовують екіпіровку для дітей молодшого віку. Розмір 6 або 7 підійде для дітей середнього чи високого зросту віком 10-12 років, які використовують екіпіровку для відповідного зростання і віку.
  • Для старших гравців: рукавиці розміру 7 призначені для невисоких дорослих або високих підлітків; розмір 8 підійде дорослому голкіперу невисокого або середнього зросту; розмір 9 – для дорослих воротарів середнього зросту; розмір 10 призначений для дорослих гравців середнього та високого зросту; розмір 11 – для високих голкіперів; розмір 12 підійде для високих воротарів з дуже великими руками.

Щоб дізнатися свій розмір, необхідно виміряти обсяг руки наступним чином.

  1. Візьміть сантиметр і щільно обхопіть їм долоню над великим пальцем. Не треба здавлювати руку, досить щільно обернути. Зазвичай, для воротаря зручні рукавички трохи більшого розміру. Додайте до виміряної окружності ще 1-2,5 см, в залежності від ваших уподобань.
  2. Виміряйте довжину руки від кінчика середнього пальця до основи великого пальця в області, де великий палець зустрічає зап'ясті. Потім додайте 2,5 сантиметра до виміряного значення щоб визначити свій розмір рукавичок. Приклад: відміряємо 18,75 см, округляємо до 19см, додаємо 2,5 см отримуємо 21-21,5 см.

Обов'язково виміряйте обидві руки і, в разі відмінності, замовте розмір під більшу руку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner