




Колесо для йоги и фитнеса Springos Dharma YG0019 Pink/White
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Йога-колесо або yoga wheel від польського бренда Springos використовується для вправ спрямованих на поліпшення розтяжки та гнучкості. Колесо забезпечує стійку опору, що неабияк полегшує освоєння асан. Цей інструмент корисний не тільки в практиці йоги, з його допомогою можна: зменшити м'язове напруження, полегшити біль у спині, покращити гнучкість і баланс.
Зовнішня частина колеса виготовлена з приємного на дотик піноматеріалу EVA. Внутрішній каркас із міцного ABS пластику, що робить його довговічним і стійким до деформацій. Йога-вилл от Springos є одним із топових аксесуарів, завдяки простоті та функціональності йому завжди знайдеться місце в спортивній сумці кожного йогіну.
ОСОБЕННОСТИ:
- диметр: 33 см
- ширина 13 см
- максимальне навантаження: 150 кг
- матеріали: ABS пластик, EVA-піна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | EVA піна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 33 см см |
| Додаткові характеристики | Діаметр: 33 см, Максимальне навантаження: 150 кг |
| Код товару | 40020 |
| Розмір | 2х2х0,4 |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Колеса |
| Товщина | 13 см |
| Ширина | 33 см см |
- Ціна: 1 239 ₴



