Кошик
1209 відгуків
+380 (99) 532-12-10
+380 (68) 882-15-76
+380 (99) 966-98-86
вул. Ізюмська 5 офіс 4, Київ склад самовивозу, Київ, Україна
Інтернет-магазин спортивних товарів «Andsport»
Залишити відгук

Шапочки для плавання

Якісні і гарні шапочки для плавання – це важливо!

Навіщо в басейні шапочка? Багато хто задається цим питанням, тому вважаємо важливим дати на нього відповідь. 

Перед тим, як ви або ваша дитина почнете відвідувати басейн, дізнаєтеся, що шапочка є обов'язковим аксесуаром. Спочатку, можливо, здивуєтеся, але після зрозумієте, що це дуже потрібний і корисний предмет. Він добре захищає волосся від намокання при зануреннях в воду, виключає шкоду для їх здоров'я і краси, які можуть завдати хлор і хім. засоби, що застосовуються для очищення басейній води. Але це не все.

Ще купальна шапочка дозволяє зібрати волосся так, щоб вони не заважали плавати, запобігає потраплянню води у вуха і сприяє тривалого збереження тепла. З функціональних аспектів, що заслуговують уваги: зниження опору води, завдяки гладким матеріалами виробів, що при плаванні вкрай важливо, плюс запобігання забруднення басейну, розповсюдження волосся по воді і потрапляння їх у фільтри.

Одним словом, шапочка в басейні дуже важлива, а купити її з вигодою можна в нашому інтернет-магазині.

Ассортимент шапочек для бассейна от «ЧескоСпорт»

Вашему вниманию – разные варианты изделий из данной категории, как говорится, на любой вкус. Подобрать размер, цвет, дизайн и прочие параметры не составит труда, поскольку предложения есть самые разные. Кому-то больше понравится классический однотон, кто-то выберет яркий принт. Но в любом случае это будет аксессуар, который порадует качеством и эстетикой.

Особливим попитом користуються шапки для плавання Arena. Цей виробник добре зарекомендував себе в плані співвідношення ціни, комфорту і якості своїх виробів. Тому саме його продукція – основа даної рубрики каталогу.

Знадобиться консультація, телефонуйте – допоможемо визначитися!

Наші гарні шапочки для плавання чудові у всіх сенсах. Купити їх – не помилитися! Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner