
Масажний ролик (валик, ролер) Springos 33 x 14 см FR0014 Light Blue
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трикутник піклера 80 см Колір із гіркою від 2 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ролик для йоги |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | EVA піна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 33 см см |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Товщина | 14 см |
| Ширина | 14 см см |
- Ціна: 4 460 ₴

