




Килимок акупунктурний із валиком SportVida Аплікатор Кузнєцова 66 x 40 см SV-HK0407 Black/Blue
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір килимок акупунктурний із валиком від польського бренда SportVida — це ідеальне розв'язання проблеми з болем у шиї, хребті та спині. Килимок застосовується у багатьох недугах, як-от: радикуліт, головний біль, біль у спині та шиї, дегенеративні зміни хребта, безсоння, невралгія, поганий кровообіг, напруга в м'язах та інших. Аплікатор має заспокійливий і розслаблювальний ефект, голки тиснуть на обрану зону, завдяки чому поліпшується кровообіг і виділяються гормони щастя: ендорфіни та цокси.
Килимок виготовлений із високоякісних матеріалів — чистого бавовни на який надійно приклеєні голчасті кільця з ABS пластику і внутрішнього наповнювача — поролона. У комплекті зручний чехол для зберігання та транспортування.
ОСОБЕННОСТИ:
- розмір килимка: 66 x 40 x 2 см
- діаметр кільця: 32 мм
- чохол у комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportVida |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 650 |
| Тип масажу | Акупунктурний, Акупресура (точковий масаж) |
| Тип масажера | Масажна накидка на крісло, Масажна підставка, Масажний килимок |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина: | 660 см |
| Код | 40036 |
| Кількість голок | 33 |
| Комплектація | Масажний килимок, Масажний валик, чохол |
| Призначення | Для тіла, для спини, для ніг, для литок, для шиї, попереку, для стоп, для шиї та плечей, Для сідниць, Для голови |
| Особливості | 33 голки на кожній розетці, чохол у комплекті |
| Розмір | 1,5х1,5х0,45 |
| Склад голок | Пластик |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Аплікатори статичні |
| Колір | Синій |
| Крок голок | 5 |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 999 ₴




