




Масажний м'яч із шипами Springos Spike Ball 9 см FA0019
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажний м'яч від польського бренда Springos допоможе усунути біль у м'язах і зняти напруження. Ідеально підходить для масажу таких зон: шиї, плечей, спини, грудей, литок і стоп.
Матеріал виробу — високоякісний PVC. Завдяки невеликому розміру та шипованій поверхні м'яча створюється акупунктурний ефект, що допомагає зняти больові відчуття, а також розслабити масажну зону. Рекомендується для щоденного використання, у разі реабілітації щодо узгодження з лікарем, а також для комерційного застосування у фітнес-клубах і фізіотерапевтичних кабінетах.
ОСОБЕННОСТИ:
- розміри: 9 см
- матеріал: PVC
- вага: 0.085 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ролик для йоги |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 9 см см |
| Код | 61073 |
| Розмір | 9 см |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Товщина | 9 см |
| Ширина | 9 см см |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 139 ₴



