
Плед-покривало Springos Extra Soft 150 x 200 см HA7090
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжечко будиночок Вігвам — 2 біле 80 х190
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Бахрома | Немає |
| Машинне прання | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір | Полуторний |
| Країна виробник | Польща |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип за складом | Штучний |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 150 см |
| Довжина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 |
| Гарантія | 14 днів |
| Декорування | Рельєфне тиснення |
| Додаткові характеристики | Естетично складений і перев'язаний стрічкою під колір виробу |
| Призначення | На диван; На крісло; На ліжко |
| Особливості | Двобічні; Плед-покривало; З довгим ворсом; У подарунковій упаковці |
| Щільність | 350 |
| Щільність, г/м2 | 350 |
| Розміри | 150 x 200 см |
| Рекомендації щодо догляду | Прати при температурі 30 °C у делікатному режимі; Не отбеливать; Хімчистка заборонена; Не прасувати |
| Склад | Полиэстер |
| Спальний розмір | Напівторні |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Форма | Прямокутні |
- Ціна: 9 080 ₴

