




Боксерський мішок RDX Leather Black/Red 1.5 м, 45-55 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Боксерський мішок RDX Leather Black/Red 1.5 м, 45-55 кг
Боксерський мішок RDX Leather Black/Red забезпечить Вам довговічні і комфортні тренування. Виготовлений вручну з міцної синтетичної шкіри Maya Hide. Правильне набивання мішка витримає відпрацювання навіть сильних ударів ногами і руками. Конструкція передбачає кріплення на ланцюг з 4 променями (в комплект не входить).
Має додаткове кільце для кріплення обтяжувача на дні мішка: це сприяє мінімізації розхитування і коливань під час тренування. Вага близько 45-55 кг Висота мішка 1,5 м (5 футів), діаметр – 30 см
Боксерський мішок RDX Leather Black/Red прослужить Вам багато років навіть при інтенсивній експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Дорослі; Підліткові; One size |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 110 см см |
| Додаткові характеристики | Чехол в комплекте; Валик під шию і стопи |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Особливості | Складные |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Килимки акупунктурні |
| Товщина | 2 см |
| Колір | синій/білий |
| Ширина | 42 см см |
| Матеріал | Бавовна; Пенополиуретан; ABS пластик |
- Ціна: 1 799 ₴

