




Мотокуртка NERVE 3910 M-3XL чорний-сірий Код 3910
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Мотокуртка прямого крою NERVE 3910 - стильний і зручний одяг для їзди на мотоциклі в холодну пору року. Вона виготовлена з поліестеру тканини високої щільності, яка забезпечує міцність і довговічність куртки. Усередині розташована утеплена знімна підкладка, що захищає мотоцикліста від вітру та холоду. Підігнати куртку по фігурі дають змогу спеціальні ремені на липучках. Ергономічні рукави також регулюються в об'ємі, мають природний вигин і захисні вставки в районі ліктів. Під час удару, вставки захищають суглоби від травм і важких ушкоджень. Протектори також розташовані на плечах і спині.
Дизайн мотокуртки вигідно поєднує стильний зовнішній вигляд і функціональність. Куртка вкрита безліччю світловідбивних елементів, на спині розташований світлодіод. Регульовані вентиляційні отвори дають змогу підтримувати комфортну температуру тіла. Забезпечити швидкий доступ до необхідних речей дає змогу система зручних кишень.
Призначення
Куртка призначена для їзди на мотоциклі в осінньо-зимовий період. Вона забезпечує комфорт і захищає мотоцикліста від вітру, холоду та механічних пошкоджень. Завдяки своїй конструкції, модель підходить для подорожей, може використовуватися для їзди по бездоріжжю ендуро.
Переваги:
- Утеплена знімна підкладка і регульовані вентиляційні вставки.
- Захисні протектори в максимально вразливих зонах.
- Система світловідбивних елементів і світлодіодний індикатор.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бахрома | Немає |
| Вага | 900 |
| Гарантія | 14 днів |
| Декорування | Рельєфне тиснення |
| Довжина: | 200 см |
| Додаткові характеристики | Естетично складений і перев'язаний стрічкою під колір виробу |
| Машинне прання | Да |
| Призначення | На диван; На крісло; На ліжко |
| Особливості | Двобічні; Плед-покривало; З довгим ворсом; У подарунковій упаковці |
| Щільність | 300 |
| Щільність, г/м2 | 300 |
| Подарункове паковання | Да |
| Розмір | Напівторний |
| Розміри | 160 x 200 см |
| Рекомендації щодо догляду | Прати при температурі 30 °C у делікатному режимі; Не отбеливать; Хімчистка заборонена; Не прасувати |
| Склад | Полиэстер |
| Спальний розмір | Напівторні |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип за складом | Штучний |
| Форма | Прямокутні |
| Ширина | 160 см |
| Матеріал | Полиэстер |
- Ціна: 4 824,60 ₴






