




Намисто на ялинку новорічні Springos d = 8 мм 10 м CA0057
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда з новорічних намистин від польського бренда Springos чудово підійдуть для прикрашання святкового дерева та створення новорічних композицій для інтер'єру.
Материал бусин - пластик, завдяки чому вони легкі, міцні та безпечні. Це особливо важливо, якщо вдома є маленькі діти або хатні вихованці. Довжина гірлянди — 10 м, діаметр намистин 8 мм, додатковою перевагою є те, що вони не потребують особливих умов для зберігання.
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із ялинковими прикрасами Springos!
ОСОБЕННОСТИ:
- довжина: 10 м
- діаметр намистин: 8 мм
- матеріал: пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TYR |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Гірлянда |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 0.8 см |
| Довжина | 1000 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| ІКОНКИ | Розпродаж |
| Артикул | P04071-186-28 |
| Артикул для відтворення на сайті | P04071 |
| Валюта | ГРН |
| Висота | 0.8 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 0.8 мм |
| Довжина гірлянди | 10 м |
| Додаткові характеристики | Діаметр намистин: 8 мм |
| Назва | Суцільний жіночий купальник TYR Women's Cutoutfit - Bravura |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | КУПАЛЬНИКИ |
| Стан товару | Новий |
| Стара ціна | 3799.00 |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| ЦІНА | 1899.00 |
| додаткові розділи | OUTLET|SWIMMING|КУПАЛЬНИКИ|ОДЯГ ДЛЯ ПЛАВАННЯ |
- Ціна: 249 ₴

