




Набір ялинкових кульок Springos d=7 см 30 шт CA0152
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ялинкові іграшки від польського бренду Springos чудово підійдуть для прикрашання святкового дерева та створення новорічних композицій для інтер'єру.
Матеріал куль пластик, завдяки чому вони легші, міцніші та безпечніші у використанні, порівнюючи зі скляними. Це особливо важливо, якщо вдома є маленькі діти або хатні вихованці. Також пластикові кулі не потребують особливих умов для зберігання.
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із ялинковими прикрасами Springos!
ОСОБЕННОСТИ:
- кількість у наборі: 30 шт (+/1 шт)
- розмір: 7 см
- матеріал: пластик
- шнурочки в комплекті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 7 мм |
| Діаметр, см | 7 |
| Код | 43023 |
| Кількість у наборі, шт. | 30 |
| Кріпити | На нитке |
| Розмір | 0,4х0,42х0,35 |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
- Ціна: 899 ₴






