




Набір ялинкових кульок Springos d=6 см 100 шт CA0167
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ялинкові іграшки від польського бренду Springos чудово підійдуть для прикрашання святкового дерева та створення новорічних композицій для інтер'єру.
Матеріал куль пластик, завдяки чому вони легші, міцніші та безпечніші у використанні, порівнюючи зі скляними. Це особливо важливо, якщо вдома є маленькі діти або хатні вихованці. Також пластикові кулі не потребують особливих умов для зберігання.
Подаруйте собі та своїм близьким казковий настрій із ялинковими прикрасами Springos!
ОСОБЕННОСТИ:
- кількість у наборі: 100 шт (+/1 шт)
- розмір: 6 см
- матеріал: пластик
- шнурочки в комплекті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Springos |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 6 мм |
| Діаметр, см | 6 |
| Кількість у наборі, шт. | 100 |
| Кріпити | На нитке |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
- Ціна: 1 399 ₴






